Як навчити дитину полоскати горло: покрокова інструкція

Вважається, що діти досить важко опановують навички цієї лікувально-гігієнічної процедури. Однак насправді все простіше, якщо правильно все пояснити.

Багато років полоскання горла є досить ефективним методом боротьби з хворобами. Однак маленьким дітям освоїти процедуру важко. За посиланням https://amatey.com.ua/poloskannya-gorla-sodoyu-i-sillyu-proporciї-i-recepti/ розповідають, як правильно полоскати горло содою та сіллю.

Хочеться одразу зазначити, що все має відбуватися в ігровій формі – без примусу та тиску з боку батька. Вважається, що навчати дитину полоскання потрібно не раніше 3 років, коли вона вже вміє координувати власне дихання.

Як навчити дитину полоскати горло: покрокова інструкція

Розкажемо про те, як покроково пояснити малюкові всі дії, які потрібно робити, тримаючи в руках кухоль із заповітним розчином.

  1. Попросіть дитину глибоко вдихнути, потім затримати дихання;
  2. Після цього йому необхідно зробити один (нехай поки що і невеликий) ковток розчину для полоскання;
  3. Повільно закинувши голову, і при цьому видихаючи, попросіть малюка вимовляти довгий звук “А”.
  4. Після цього вміст необхідно виплюнути та повторити всю процедуру спочатку.

Пам’ятайте, що, якщо у дитини не вдалося зробити це з першого разу, не варто її лаяти. Спробуйте повторити це пізніше. Придумайте захоплюючу гру, наприклад, у водяних співаків, щоб малюк зацікавився процесом і перестав відчувати страх та дискомфорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *