Відмінності у тренуваннях чоловіка та жінки

При виборі тренувань для чоловіків і жінок потрібно враховувати відмінності в їх фізіології та цілях. Програми для тренувань дивіться за адресою https://vertebrolog.com.ua/.

Фізіологічні відмінності

Чоловіки та жінки мають різні рівні тестостерону, що впливає на їх фізичні здібності та на розвиток м’язів. У чоловіків м’язи зазвичай розвиненіші, ніж у жінок, тому вони можуть піднімати великі ваги і виконувати більш інтенсивні тренування. Жінки ж мають витриваліший серцево-судинний апарат, що дозволяє їм довше тренуватися.

Відмінності у тренуваннях чоловіка та жінки

Цілі

Чоловіки найчастіше прагнуть набору м’язової маси та збільшення сили, тоді як жінки більше цікавляться зниженням ваги і поліпшенням форми тіла. Тому тренувальні програми для чоловіків і жінок будуть відрізнятися за тривалістю, інтенсивністю та вибором вправ.

Тренувальна програма

Чоловікам рекомендується включати до своєї програми тренування з обтяженнями, такі як підйоми ваг, віджимання, присідання тощо. Щоб ефективніше збільшувати м’язову масу та силу, потрібно виконувати вправи з більшою вагою та меншою кількістю повторень.

Жінкам рекомендується займатися кардіотренуваннями, такими як біг, ходьба, велосипед, аеробіка і т.д. Ці вправи допомагають спалювати жир та покращувати витривалість. Однак, для того, щоб покращити форму тіла, жінкам все-таки доведеться включати у свою програму тренування з обтяженнями, але з меншою вагою та великою кількістю повторень.

Відмінності у тренуваннях чоловіка та жінки

Знову ж таки, все дуже залежить від мети, адже є і жінки бодібілдери. Однак головну думку ви зрозуміли.

Чоловіки сильніші у них краще набирається м’язова маса, проте жінки гнучкіші і куди витриваліші.

Ну а на цьому все, тренуйтеся і пам’ятайте – головне насолоджуватися процесом або знати, що будете в захваті від результату. Мотивуйте себе цим у голові і все вийде)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *