Б’юті-поради у всі часи: 6 способів завжди бути в моді

Поняття краси – поняття розтяжне. Однак, примхлива мода диктує свої стандарти, яких дотримуються модниці, і прагнуть досягти зразка краси. У питаннях краси все ж таки краще довіритися думці експертів, які допоможуть створити образ, стильний і привабливий, що не виходить з моди в усі часи.

Розглянемо детальніше б’юті-поради від провідних стилістів та візажистів, і дізнаємося: що ж буде в моді вічно.

Натуральний колір волосся

Основним курсом моди знову стала природність та натуральність. Як би не витончувалися модниці у фарбуванні волосся, прагнучи вразити своєю красою, здорове волосся природного відтінку виглядає завжди привабливо. Саме тому сучасні техніки фарбування волосся спрямовані на надання їм природності: кінчиках, що вицвіли на сонці, і прядок волосся.

Б'юті-поради у всі часи: 6 способів завжди бути в моді

Нюдовий макіяж

Нанести макіяж так, щоб косметика наголошувала на красі обличчя і була практично непомітна – велике мистецтво. Тому макіяж «без макіяжу» набуває з кожним роком дедалі більше шанувальниць. Спеціальні косметичні засоби дозволяють омолодити та освіжити шкіру, змусити її сяяти зсередини.

Легкі об’ємні зачіски

Варто згадати, які зачіски носили за часів ваших бабусь: об’ємні пишні начоси, завиті хвости. Циклічна мода знову віддає перевагу таким зачіскам. Розроблено технології стильних стрижок, що надають максимальний додатковий обсяг шевелюрам.

Природні брови

Давно пішла в небуття мода на брови в ниточку, що надають усьому обличчю неприродного виразу.

В даний час візажисти рекомендують трохи скоригувати форму брів, не порушуючи їх природного зростання.

Б'юті-поради у всі часи: 6 способів завжди бути в моді

Відмова від тонального крему

Тяжка консистенція тональників надає особі схожість з маскою. Багато жінок використовують або консилери та тональні креми легкої консистенції, які вирівнюючи тон шкіри роблять їх невидимими, або взагалі відмовляються від них.

Довга густа чубчик

Такий вид чубчика здатний не тільки прикрасити будь-яку стрижку, але ще й скоригувати риси обличчя, приховати видимі дефекти обличчя. Саме ці властивості роблять її такою затребуваною та популярною. В даний час довга густа чубчик знову в тренді.

Бьюті-поради від експертів моди допоможуть вам завжди виглядати стильно та актуально, не особливо морочачи на супермодних макіяжах та зачісках, які можуть зіграти з вами злий жарт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *