3 сильні молитви Спиридону Триміфунтському

Молитва святому Спиридону Триміфунтському про фінансове благополуччя

Молитву необхідно читати щодня, доки питання не вирішиться. Також за цим посиланням https://sop.org.ua/?p=24170 можете ознайомитись із сильною молитвою про одужання.

«О всеблаженні святині Спіридоні, великому угоднику Христовому і преславному чудотворче! Предстояй на Небесі Престолу Божому з лику Ангел, призи милостивим оком на майбутні тут люди і просячи сильні твоєї допомоги. Благай благоутробність Люделюбця Бога, нехай не засудить нас за беззаконня нашим, але нехай зробить з нами з милості Своєї! Випитай нам у Христа і Бога нашого мирне і безтурботне життя, здоров’я душевне і тілесне, землі благоплодність і в усьому всяке достаток і благоденство, і нехай не на зло звернемо блага, дарована нам від щедрого Бога, але на славу Його і на прославлення твого заступлення !

Звільни всіх вірою безсумнівною до Бога, що приходять від усяких бід душевних і тілесних. від усіх томлень та диявольських наклепів! Буди сумним утішником, недужим лікар, в напастех помічник, голим покровителем, вдовицям заступник, сирим захисником, немовлям живильник, старим укріплювачем, мандрівним путівником, плаваючим керманичем і випливай усім міцні допомоги твоя, що потребує вся, яже! Як твоїми молитвами наставляємо і дотримуємося, досягнемо у вічний спокій і купно з тобою прославимо Бога, в Трійці Святій славимого, Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас і на віки віків. Амін.»

3 сильні молитви Спиридону Триміфунтському

Молитва Спиридону Триміфунтському про роботу

«О Великий і пречудний святителю Христовому і чудотворчому Спіридоні, Керкирська похвало, весь всесвіт світильника пресвітлий, теплий до Бога молитовнику і всім до тебе прибігаючим і з вірою молящимся заступнику! Ти віру православну на Нікейстем Соборі серед отців преславно пояснив ти, ти єдність Святі Трійці чудесною силою показав ти і єретиків до кінця осоромив ти. Почуй нас, грішних, святителю Христів, що моляться тобі, і сильним твоїм предстанням у Господа звільни нас від всякої злої обстановки: від глада, потопу, вогню та смертоносних виразок. Ти ж у часовому житті своєму від усіх цих лих визволяєш людей твоїх: від нашестя агарян і від гладу країну твою збереш, царя від невиліковної недуги визволив і багато грішників до покаяння привів Ти, мертвих преславно воскрешав Ти, невидимо в церкві співаючі та товариші по службі тобі мав ти. Бо прослави тобі, вірного Свого раба, Владико Христос, бо вся таємна людська дія дарує тобі розуміти і викривати неправедно живуть. Багатьом у злиднях і нестачі живих ти старанно допомагав ти, люди убогі рясно під час гладу наситив ти і і багато знамення силою в тобі живого Духа Божого створив ти. Сице й нас не залиши, святителю Христу, поминай нас, дітей своїх, біля Престолу Вседержителя і благай Господа, нехай подасть багатьох наших гріхів прощення, безбідне і мирне життя нехай дарує нам, смерті ж живота безсоромні і мирні і блаженства вічного в майбутньому віці сподобить нас, нехай прославляємо славу і подяку Отцю, і Сину, і Духу Святому, нині і повсякчас і на віки віків. Амін.»

Молитва Спиридону Триміфунтському про житло

«Про преблаженні святині Спіридон! Благай благосердя Божого Людинолюбця, нехай не осудить нас за беззаконням нашим, але нехай зробить з нами з милості Своєї. Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога нашого мирне і безтурботне життя, здоров’я душевне та тілесне. Звільни нас від усяких бід душевних і тілесних, від усіх стомлень і диявольських наклепів. Поминай нас у престолу Вседержителя і благай Господа, нехай подасть багатьох наших гріхів прощення, безбідне і мирне життя, нехай дарує нам, кончини живота несоромні і мирні і блаженства вічного в майбутньому віці сподобить нас, нехай невпинно посилаємо славу і подяку Отцю і Духу Святому, нині і повсякчас і на віки віків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *